Kategorie

Szotkowice

Adres: Jastrzębie-zdrój,ul.Szotkowicka 1f tel: 604538871 e-mail: guardian110@wp.pl

 

nowe pole do gry w paintball,na obrzeżach miasta Jastrzebie-Zdrój...z centrum 5 minut autem.pole jest nadal w trakcie rozbudowy,ale do gry się już nadaje.wraz z chłopakami z Jastrzębia i z Żor tworzymy pole,na którym ,mamy nadzieję,będzie się nam i innym dobrze grało.

pole jest lekko pochyłe w stronę rzeki.osłony budowane z desek i palet...według inwencji twórczej wykonawców :].na polu wydzielona jest dość duża strefa bezpieczna.główna część pola nadaje się do szybkich rozgrywek,ale z czasem pole zostanie rozciągnięte i stanie się atrakcyjne również dla zwolenników chowania się po krzakach,podchodów i kamuflowania.do dyspozycji mały staw,rzeka przedzielająca pole na dwie części i lasek olchowy.jest oczywiście możliwość rozpalenia ogniska,czy grilla.

na miejscu HP,CO2(po wcześniejszym uprzedzeniu),kule.

P.S. dziękuję chłopakom za pomoc :)

 

ogólnie jest to łąka lekko nachylona w stronę rzeki,na której kończy się pole.w przyszłości rozciągniemy zasięg gry o staw,lasek olchowy i przeprawę kładką przez rzekę na drugą stronę,gdzie również wykorzystany będzie młody olchowy lasek.

dostępne markery marki Tippmann,BT,Valken oraz Spider.na miejscu oczywiście jest HP i w razie potrzeby może być również CO2.

wstęp na pole+HP(na całą grę)+wyporzyczenie sprzętu(marker,maska,moro,bandama)= 20zł

cena kul w zależności od ilości osób grających to około 14 gr.

Lokalizacja

Pytania? Napisz do nas!