Kategorie

Evilshop

Adres: ul. Sosnowa 1, 66-003 Droszków tel: +48 731-111-877 e-mail: info@evilshop.pl

Stworzyliśmy sklep ze sprzętem do paintballa, ponieważ jesteśmy pasjonatami tej formy rozrywki. Poszukiwanie, próby celności, rywalizacja, zwycięstwo i przegrana – tego wszystkie pozwala zasmakować właśnie paintball. Sklep evilshop.pl umożliwia natomiast przygotowanie się na każdy rodzaj rozgrywki – bez względu czy będzie to operacja przeprowadzona w lesie, czy też walka speedballowa. Dysponujemy odpowiednim sprzęt dla miłośników każdej z tych form – zarówno zaawansowanych, jak i początkujących.

W asortymencie proponujemy elementy podstawowego wyposażenia jak markery, kulki, lufy. Ponadto dysponujemy w sprzedaży produktami ochrony osobistej, czyli odzieżą i akcesoriami zabezpieczającymi głowę, a w szczególności twarz przed ewentualnym uderzeniem jedną z kulek. Proponujemy także specjalne kamizelki, które umożliwiają przechowywanie części sprzętu, a jednocześnie skutecznie chronią klatkę piersiową przed silnym trafieniem.

Nasza oferta nie jest skierowana wyłącznie do klientów indywidualnych. Z bogatego asortymentu sklepu mogą skorzystać także właściciele pól. Proponujemy pełne ich wyposażenie – poczynając od odzieży, a kończąc na odpowiednich markerach i kulkach do paintballa. Chcąc zapewnić jak najbardziej kompleksową ofertę, umieszczamy w naszym asortymencie nowości pojawiające się na rynku. Jednocześnie nie rezygnujemy z klasycznych modeli markerów, czy chętnie wybieranych kulek, ponieważ pragniemy, aby nasi stali klienci zawsze mogli znaleźć u nas to, czego potrzebują.

Lokalizacja

Pytania? Napisz do nas!