Kategorie

M-series Paradigm

autor: Kris-32, dodano: 2012-11-18 18:19:42

Jest to nowy model popularnego markera militarnego. Wersja M-series stanowi najbardziej rozbudowaną i najlepiej wyposażoną linię markerów firmy Milsig.

M-series posiada nowy CORE tzw HEAT High Efficiency Air Technology którego podstawowa zaleta, to użycie niskiego ciśnienia przy strzale jak i przeładowaniu markera. Do tego dochodzi nowy regulator mocy wraz z manometrem, dzięki czemu możemy precyzyjnie ustawić odpowiednie ciśnienie.

Zadbano również o sprawne rozkładanie i składanie markera - zrezygnowano z niewygodnych w użyciu śrub na rzecz pinów, po wybiciu których szybko i łatwo możemy dostać się do wnętrza naszego K-series.

Zrezygnowano także z tradycyjnego portu ASA i zasilania poprzez Remote Line. Obecnie w każdym z nowych modeli zasilanie jest na stałe przeniesione do tyłu markera, co umożliwia zastosowanie butli chowanych w kolby  (systemy MATS i CATS)

 

Kolejną nowością jest zastosowanie mocowania łoża tzw. handguard bezpośrednio do body za pomocą stalowych "spinek", dzięki czemu możemy sprawnie wykręcić lufę i w celu czyszczenia lub wymiany na inną.

Do dyspozycji nadal mamy w zestawie adapter do montażu hoppera, dla tych, którzy przedkładają wygodę nad realizm.


Największą nowością jest możliwość stosowania kulek First Strike dzięki dołączonemu do kompletu magazynkowi mieszzczącemu 10 kulek FS.

Obudowa markera w całości z aluminium lotniczego została wykonana na maszynach CNC.


Podsumowanie:

- podawanie kulek z magazynków standardowego Milsig na 20kulek lub z magazynka na 10kulek Firtst Strike do tego możliwość podłączenia tradycyjnego hoppera

- zasilanie CO2 lub HP (preferowane HP) źródło zasilania czyli cylinder 13Ci schowany w kolobie

- luafa Marksman nowego typu dostosowana do kulek First Strike

- body z aluminium lotniczego CNC

- łoże typu RIS wraz z mechanicznymi przyrządami celowniczymi.


Dostępny w kolorze czarnym oraz pustynnym.

Dodaj opinię:

Twoja ocena:
nie dodano jeszcze żadnej opinii...

Pytania? Napisz do nas!